Blog Details

sec title

18. 8. – Vysavač ǀ Letní divadelní hraní

Ve čtvrtek 17. a v pátek 18. srpna 2017 proběhl v zahradách Státního hradu Šternberk již 5. ročník open air divadelní přehlídky „Letní divadelní hraní“. Návštěvníkům nabídl dvě jedinečná představení:

 

VYSAVAČ 18. 8. 2017 od 19:00 hod.

Populární herec Bohumil Klepl se ve Šternberku představil v komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra a potvrdil, že je opravdu výtečný komik. Diváky sám bavil romantickou komedií plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů a snění.

Hrál: Bob Klepl
Autor a režie: Patrik Hartl
Produkce: Studio DVA divadlo Praha

 

Letní divadelní hraní se konalo v rámci 7. ročníku projektu „Šternberské kulturní léto pod hvězdami“, zúčastnilo se ho 1100 diváků, tímto jim všem děkujeme.

Část výtěžku ze vstupného, ve výši 10 000,- Kč, byla věnována nadaci Šance, jejímž posláním je humanizovat náročnou protinádorovou léčbu dětí a usnadňovat jejich návrat do běžného života. Šek na pódiu za nadaci převzala prof. MUDr. Dagmar Pospíšilová, Ph.D., přednostka Dětské kliniky Fakultní nemocnice a Lékařské fakulty v Olomouci, která se po celou dobu své lékařské praxe věnuje právě péči o děti s hematologickým a hematoonkologickým onemocněním.