Blog Details

sec title

2. 5. – Věra Špinarová

Věra Špinarová patřila ke stálicím naší rockové i populární hudby a pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech se stala jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček. A vy jste mohli být u toho, když svůj jedinečný talent předvedla naživo šternberskému publiku v doprovodu kapely pod vedením Adama Pavlíka. Tento koncert se uskutečnil 2. května 2013 od 19 hod. ve velkém sále Městského kulturního zařízení ve Šternberku.

Během večera jste mohli slyšet celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bíla jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dnes se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Jako prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cokera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Zpěvačka má na kontě spoustu legendárních songů, ve kterých předvádí svůj vyjímečný hlasový rozsah. Pro ten se jí často přezdívá česká Tina Turner nebo Janis Joplin. Stejně jako tyto hvězdy světového formátu, i Věra Špinarová dokáže dokonale ovládnout pódium a předat všem návštěvníkům koncertu hromadu energie.

Akci pořádala agentura ARKS Plus, s. r. o. ve spolupráci s Městem Šternberkem, Městským kulturním zařízením, p. o., Šternberk a partnery.