Blog Details

sec title

Letní hudební hraní


LETNÍ HUDEBNÍ HRANÍ

Laďa Kerndl

Daniel Hůlka a Lubomír Brabec

12. – 13. 7. na nádvoří Augustiniánského kláštěra

Letní hudební hraní bylo již třetím ročníkem série dvou komorních koncertů, které se uskutečnili na nádvoří Šternberského kláštera (dříve Augustiniánský klášter).

První večer vystoupil Laďa Kerndl s orchestrem v rytmu jazzu a swingu. Jeho charismatické vystoupení očarovalo všechny diváky, kteří tak strávili krásný oddechový a pohodový večer. Pan Kerndl mimo jiné pobavil publikum i svými historkami, díky kterým byl celý koncert ještě zábavnější.

Druhý večer Letního hudebního hraní se představil Lubomír Brabec v pěveckém doprovodu Daniela Hůlky. Lubomír Brabec je jeden ze špičkových českých umělců, který je mistrem ve hře na klasickou kytaru a Daniel Hůlka, známý muzikálový zpěvák, který je pověstný svým nezaměnitelným hlubokým hlasem tak doplnil kytarového umělce.

Dva dny komorních koncertů se konaly v krásných prostorách nádvoří bývalého Augustiniánského kláštera a navštívilo je necelých 400 diváků. Letní hudební hraním se konalo v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, Olomouckým krajem a partnery, kterým moc děkujeme za spolupráci.