Blog Details

sec title

6. 5. – Malá čarodějnice

Málá čarodějnice, další známá večerníčková pohádka, která za dětmi do Šternberka přijela tentokrát v podání Divadla Scéna Zlín. Necelých 200 dětí i se svými rodiči si zpříjemnili nedělní odpoledne… Přivítal je starosta města Šternberka Ing. Stanislav Orság, který vylosoval tombolu a tři malí výherci si odnesli tašku plnou dárků. Bez dárečku od města Šternberka neodcházelo však žádné dítko.

Čarodějnici, o které se v této pohádce vypráví, je sto dvacet sedm let. Zdá se vám to hodně? Jenže ve světě kouzel je to málo! Proto se této čarodějnici říká malá čarodějnice. A jen tak mezi námi: když v utajení vyrazí na rej svých dospělých kolegyň, způsobí si tím pěknou polízanici. Nejenom, že ji odhalí a za trest seberou létající koště, ke všemu se musí za jediný rok připravit na těžkou zkoušku. Ještě, že má svého mluvícího havrana a spoustu dobré nálady!

Divadelní pohádka Malá čarodějnice se konala v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, MAS Šternbersko a partnery.