Blog Details

sec title

Inflagranti & Josef Vojtek

V souvislosti s rozhodnutím vlády ČR, firma ARKS Plus, s.r.o. ruší plánovaný koncert Inflagranti a Josef Vojtek (2.4.2020).

O změnách termínu konání tohoto koncertu Vás budeme podrobně informovat na webových stránkách www.arks-plus.cz a na tel. čísle 585 417 011.

Všechny doposud prodané vstupenky zatím zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení.

02. 04. 2020 | 19:00 |  400 Kč

Nejznámější české smyčcové trio INFLAGRANTI přitahuje do koncertních sálů nejen fanoušky klasiky, ale i rockery, kteří si mohou poslechnout své oblíbené pecky v podání sexy tria a navíc ještě v doprovodu rockového hlasu, jako je Josef Vojtek, který je frontman skupiny KABÁT.

„Chtěly jsme skloubit ženskou jemnost s mužským charismatem, a to se nám beze zbytku podařilo. Vzhledem k nevšední kombibaci máme širokospektrální publikum, a koncerty našich každoročních turné po celé republice přibývají jeden za druhým“, radují se všechny tři intrumentalistky.

„Časy, kdy konzervatoristky a hráčky na nástroje, používané zejména při interpretaci klasické hudby, nosily dlouhé šaty, jsou dávno přežité. My chceme posunout hranice a ukázat, že houslový koncert může být i pěkná podívaná“, dodávají.

Současní členové: Markéta Muzikářová, Kateřina Lískovcová, Irena Morisáková a Josef Vojtek

Koncert Inflagranti a Josef Vojtek se koná v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk a partnery.

Rezervace vstupenek

Zakoupit vstupenky a vybrat místa si můžete zde: