Blog Details

sec title

Limonádový Joe

21. 6. 2018 | 20:00 |  Dle sektorů

Limonádový Joe

Dramaturgie letošního ročníku Šternberského kulturního léta pod hvězdami se vrací k původní koncepci a jako zahajovací koncert nabídne muzikálový projekt  –Limonádový Joe. V nastudování Slezského divadla Opava podle slavné filmové předlohy se návštěvníkům představí jehočinoherní i operní soubor.

Limonádový Joe, pistolník s lahodným tenorem, který se místo whisky napájí Kolalokovou limonádou a na celém divokém západě nemá konkurenci ani v rychlosti tasení koltů, ani
v přesnosti střelby, patří k titulům, které neopouštějí divadelní scény ani televizní obrazovky.

Původní román Limonádový Joe vyšel už v roce 1946. Do podoby divadelního – muzikálového  scénáře jej autor Jiří Brdečka přepsal v roce 1955 a nezapomenutelný stejnojmenný film natočil Oldřich Lipský v roce 1964. Autory hudby jsou Jan Rychlík a Vlastimil Hála.

Vstupenky můžete zakoupit v informačních centrech ve městech Šternberk, Olomouc, Uničov, na www.ticketpro.cz nebo přes náš rezervační portál http://arks-vstupenky.cz/limonadovy-joe.

Muzikál se koná v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. za finanční podpory města Šternberka, Olomouckého kraje a partnerů.

 

Rezervace vstupenek

Zakoupit vstupenky a vybrat místa si můžete zde: