Blog Details

sec title

ŠTERNBERSKÝ KOPEC 2017

29. 7. 2017 | 15:00 | 390Kč
(na místě 490Kč!)

Šternberský kopec 2017

 

Legendární festival Šternberský kopec se blíží! V pořadí již 14. ročník opět nabídne špičku české a slovenské hudební scény.

Areál Státního hradu Šternberk

A pozor!!! I letos začínáme už v 15 hod.!! Program zahájí slovenská rocková skupina DESMOD!! Na pódiu je vystřídá talentovaný písničkář Jakub Ondra a dále mladý český hudebník působící pod pseudonymem Thom Artway. Po několika letech na Šternberském kopci opět přivítáme hanáckou formaci Stracené Ráj, mladší generace návštěvníků pak jistě uvítá účast kapely Lake Malawi, v čele se sympatickým frontmanem Albertem Černým. Dramaturgii 14. ročníku doplní také Anděly oceněná formace Support Lesbiens. Hlavní hvězdou večerního programu bude legendární slovenská Tublatanka a závěr bude patřit českým poprockovým matadorům – kapele Turbo.

Těšíme se na Vás!!

Veškeré novinky, program, informace o předprodejích a cenách vstupenek naleznete na www.sternbersky-kopec.cz.

Akce se koná v rámci projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami, za finanční podpory Města Šternberk a Olomouckého kraje.

 

Festival patří k pravidelným hudebním událostem Olomouckého kraje. V uplynulých 13 letech mohli návštěvníci na Šternberském kopci vidět a slyšet hvězdy jako jsou Boney M, Doro Pesch, Kryštof, No name, Divokej Bill, Tomáš Klus, Desmod, Arakain, Buty, Škwor, Horkýže slíže,
Iné kafe, Tublatanka, Anna K., Blue effect, Peter Nagy, Mandrage, Fleret, Support lesbiens, Wohnout, Olympic, Ewa Farna, Petr Bende, Věra Špinarová a mnoho dalších.  

Vstupenky je možné v tuto chvíli zakoupit osobně v IC Olomouc, Ic Šternberk, IC Litovel, IC Uničov a v sídle agentury ARKS Plus, s.r.o.

 

 

404