Adventní koncert Pavla Šporcla

Adventní koncert Pavla Šporcla

22/11/2021 11:43
Aktuální podmínky do vstup na kulturní akce
Vážení příznivci kultury, 
 mrzí nás, že jsme stále nuceni Vám oznamovat nepříjemné změny. 
 Je nám to velice líto, ale na základě rozhodnutí vlády, která vejdou v platnost od pondělí  22.11.2021, na všechny kulturní a společenské akce bude povolen vstup pouze s platným očkovacím certifikátem (14 dní po aplikaci 2. dávky) nebo potvrzením o prodělání Covid-19 (180 dní po prodělání nemoci).
  V našem případě se jedná o naši poslední letošní akci, a to Adventní koncert Pavla Šporcla, který se uskuteční  9.12.2021 od 19:00 v Kulturním domě ve Šternberku. Pevně věříme, že se situace do té doby snad zlepší,  každopádně prozatím jsme nuceni řídit se těmito opatřeními. 

V případě že jste si zakoupili vstupenky a nesplňujete tyto nově zavedená vládní nařízení, a na základě této skutečnosti požadujete storno objednávky a následné vrácení peněz, bychom Vás rádi informovali že my jako pořadatelé, neneseme žádnou zodpovědnost za vládní opatření a tímto prohlášením Vás informujeme, že tyto žádosti o storno nebudeme akceptovat. Děkujeme za pochopení.
 
 Přejeme Vám všem  do nového roku 2022 hlavně hodně zdraví, a děkujeme Vám všem za Vaši přízeň.

Tým Arks Plus s.r.o.

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč