Praktické info

Praktické info

25/05/2020 12:00
Informace k případnému vrácení již zakoupených vstupenek v souvislosti s nařízením vlády ČR.
Vážení návštěvníci,
 
byli jsme kvůli aktuální situaci v ČR nuceni přeložit tyto akce a koncerty Oneman show Táta, koncert Inflagranti a Josef Vojtek, Na zlatém jezeře a hudební festival Šternberský kopec na nový termín. Tyto akce se bohužel nemohly uskutečnit v daných termínech kvůli nařízení Vlády ČR a Bezpečnostní rady ČR o zákazu konání akcí.
 
NOVÉ TERMÍN AKCÍ:
 Oneman show Táta – 16. 11. 2020
 Koncert Inflagranti a Josef Vojtek – 1. 10. 2020
 Na zlatém jezeře – 6. 9. 2020
 Hudební festival Šternberský kopec – 24. 7. 2021
 
VSTUPENKY Zakoupené v síti smsticket.cz:
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny konání a není je možné vrátit zpět. Akce byly přesunuty na nový termín, v důsledku „Vyšší moci“ a nezávisle na naší vůli -pořadatele, rozhodnutím Bezpečnostní rady ČR. Věříme, že si všichni budete moci své záležitosti uspořádat tak, abyste se akcí mohli zúčastnit.
Pokud se ze závažných důvodů nemůžete nových termínů akcí zúčastnit, prosíme, napište email na adresu: info-zrusene-akce@smsticket.cz
Do textu emailu napište tyto informace: datum akce, název, číslo vaší vstupenky
 
Žádosti o storno bude smsticket přijímat do 19. 06. 2020, prosíme o dodržení termínu pro zaslání žádosti. Na později zaslané žádosti již nebude brán ohled.
 
VSTUPENKY Zakoupené přes ARKS Plus, s.r.o.:
I v tomto případě je postup podobný, opět vstupenky zůstávají v platnosti na všechny akce.
 V případě storna ze závažných důvodů nás prosím kontaktujte na e-mail: info@arks-plus.com. Do textu prosím napište: název akce, cena vstupenky, Vaše jméno (případně kontakt na Vás), následně budete informováni, jak postupovat.
 
VSTUPENKY Zakoupené přes INFORMAČNÍ CENTRUM:
I v tomto případě je postup opět podobný, pokud jste si zakoupili vstupenky v Informačních centrech i zde zůstávají vstupenky v platnosti. 
V případě storna ze závažných důvodů nás prosím kontaktujte na e-mail: info@arks-plus.com. Do textu prosím napište: název akce, cena vstupenky, Vaše jméno (případně kontakt na Vás), následně budete informováni, jak postupovat.
 
 
Celá situace nás velmi mrzí, protože v této chvíli jsme na tom všichni stejně. Držme si palce navzájem, udělejme vše, ať jsme zdraví, ať se všechno podaří dostat do normálního stavu co nejdříve a ať si můžeme koncerty a představení společně zase užít na jevišti i v hledišti v náhradních termínech.

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč