Slovo jednatele firmy Arks plus, s.r.o.

Slovo jednatele firmy Arks plus, s.r.o.

18/05/2020 14:41
,,Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastný“ – známé rčení, které pronesl Rudolf Hrušinský v komedii Rozmarné léto.

Vážení příznivci Šternberského kulturního léta pod hvězdami,

Dovolte mi, abych Vás všechny pozval na akce Šternberského kulturního léta pod hvězdami, které v letošním roce bude mít úplně jiný rozměr, než měl v předešlých letech. Asi není nutné vysvětlovat důvody, proč tomu tak musí být.

Ze všech Vám jistě známých důvodů jsme byli nuceni zrušit letošní zahajovací koncert Marie Rottrové s orchestrem a 17. ročník hudebního festivalu Šternberský kopec. Vůbec se nám to nerozhodovalo lehce, čekali jsme, co možná nejdéle to šlo, ale čas je v přípravách těchto akcí nekompromisní.

Přes všechna úskalí vám chci oznámit, že dramaturgie Šternberského kopce byla přesunuta na 24.7.2021 (viz odkaz na webových stránkách Arks plus a Šternberského kopce) a zároveň vás srdečně pozvat na 4 akce Šternberského kulturního léta pod hvězdami 2020, které  se uskuteční na nádvoří Šternberského kláštera a také na zahradě státního hradu ve Šternberku.

(Všechny 4 akce chceme zároveň věnovat jako vzpomínku na 75 výročí osvobození od fašizmu.)

Doufám, že  nám bude i v tomto těžkém období nakloněna vaše přízeň a  společně se setkáme na akcích ŠKLH 2020. Budeme se na vás těšit!

Na závěr vám všem přeji hodně štěstí a zdraví.

 

Za Arks plus s.r.o. 

František Sviták

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč