Ben Cristovao
Koncert

Ben Cristovao

23/07/2020 19:00, Státní hrad Šternberk
Ve čtvrtek 23.7.2020 na Státním hradě ve Šternberku vystoupil zpěvák Ben Cristovao s jeho kapelou, finalista Superstar 2009 a reprezentant České Republiky v celosvětové soutěži Eurovision Song Contest 2020, která byla v letošním roce v souvislosti s Covid bohužel zrušena, ale alespoň my ve Šternberku jsme si užili „doslova“ světovou show.
 
Na koncert Bena Cristovaa se přišlo podívat necelých 300 platících diváků, kteří byli nadšeni z jeho příjemného vystoupení a spolupráce. Energie která z něj po celou dobu vystoupení vyzařovala nabudila diváky k tanci. Zazněly i jeho největší hity jako „Bomby“ a „Asio“. K úžasnému zážitku z celého večera nepřispělo pouze krásné počasí, ale také to, že se Ben velice ochotně a rád s každým vyfotil a rozdával i své podpisy.

Koncert se konal v produkci agentury ARKS Plus, s.r.o. a ve spolupráci s městem Šternberk, Olomouckým krajem a partnery.Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč