Muzikál Muž se železnou maskou - koncertní verze

Muzikál Muž se železnou maskou - koncertní verze

17/08/2023 20:00, Sportovní hala Ecce Homo, Šternberk
!PRODEJ ZAHÁJEN! OMEZENÝ POČET VSTUPENEK.
Vstupenky v prodeji v síti SMSTICKET: https://www.smsticket.cz/vstupenky/33912-muzikal-muz-se-zeleznou-maskou-koncertni-verze
Vstupenky v prodeji v síti TICKETPORTAL: https://www.ticketportal.cz/event/Muzikal-Muz-se-zeleznou-maskou-koncertni-verze
- toto představení nebude k zakoupení na těchto webových stránkách, v prodeji pouze na výše uvedených odkazech.

Muzikál Muž se železnou maskou
Francouzský královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV. – "krále slunce" hýří rozmařilostí, ale lid je nespokojen a hladoví. Ludvík je arogantní král, kterého zajímají především krásné ženy, stavba paláce Versailles a plesy. Také mnoho finančních prostředků dává na posílení a vyzbrojení armády. V Bastile je uvězněn v železné masce bratr krále – dvojče Filip.
Nad královým životem bdí kapitán mušketýrů věrný d'Artagnan. Další z mušketýrů Athos žije na svém venkovském sídle se svým jediným synem Raulem. Když však král Ludvík XIV. pošle Raula na jistou smrt jen proto, aby měl volnou cestu ke krásné Louise, rozhodne se Athos s pomocí svých přátel Aramise a Porthose vyměnit krále Ludvíka za vězněného Filipa. Pouze d´Artagnan se odmítá spiknutí zúčastnit. Jako kapitán královských mušketýrů přísahal králi věrnost. Byl také milencem Ludvíkovy matky, královny Anny Rakouské.
Královská výměna se nakonec podaří i za účasti samotného d´Artagnana, který se nakonec přeci jen rozhodne přidat k mušketýrům. Oba bratři se nakonec setkají a Ludvík chce ve vzteku svého bratra zastřelit. Anna Rakouská srazí ruku, která míří na Filipa a kulka zasáhne d´Artagnana, který umírá. Ludvík je nakonec odvezen z Louvru. Mušketýři se stávají oficiálními rádci Filipa – francouzského krále.

Vstupenky je možné zakoupit i na místě. Vstup pro diváky bude otevřen od 18:30. 

Akce se koná za každého počasí.

Osoby s průkazem OZP a děti do šesti let mají vstup na všechny akce a koncerty zdarma (doprovod dle platného ceníku)

V případě jakýchkoli dotazů k tomuto koncertu nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@arks-plus.com 
Tato akce již proběhla

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč