Šternberský kopec 2021
Festival

Šternberský kopec 2021

24/07/2021 15:00, Starý start Ecce Homo
Legendární festival Šternberský kopec je opět zase tady! 

17. ročník oblíbeného hudebního festivalu se v letošním roce, pro tuto chvíli, uskuteční a celý program je přesunut z loňského roku. Letos se můžete těšit na No name, Ewa Farna, Ben Cristovao, Poetika, Desmod, O5 a Radeček, UDG, Pilot. Více informací se také můžete dozvědět na webových stránkách Šternberského kopce: http://sternbersky-kopec.cz/

Děkujeme a budeme se těšit. :-)

Pokud jste nakoupili loni vstupenky v předprodeji, zůstávají v platnosti na letošní rok.

Vstupenky budou k zakoupení i na místě za 550 Kč.

Návod na nákup vstupenek přes Gopay:
po vybrání vašich vybraných míst/lístků pokračujete tlačítkem koupit, kde v posledním kroku Vás to přesměruje na bránu GoPay. A zde jsou 2 možnosti, jak zaplatit vstupenky.
1) Výběrem vaší banky - jestli máte nainstalovanou aplikaci vaší banky, vyplní se vám příkaz, který uhradíte. (Pozor na KB - kdo nemá klíč, neuspěje. )
2) Platební údaje vám příjdou na e-mail - rozkliknete možnost "ostatní banky" a dole kliknete na "jiná banka" - příjdou vám platební podmínky do e-mailu nebo se Vám vygeneruje QR kód. Prosíme platbu učiňte do 3 pracovních dnů.

V případě, že Vám to i přesto nepůjde nebo budou nějaké komplikace, piště prosím na e-mail vstupenkyarks@gmail.com, kde vám obratem odepíšeme. Do e-mailu nezapomeňte napsat své telefonní číslo pro urychlení komunikace.

Cena vstupenek
490 Kč / os
Rezervujte si místo

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč