Šternberský kopec 2022

Šternberský kopec 2022

23/07/2022 14:00, U sportovní haly Ecce Homo Šternberk
Legendární festival Šternberský kopec 2022 je konečně tady! 

18. ročník oblíbeného hudebního festivalu se v letošním roce uskuteční opět v areálu sportovní haly Ecce homo a letos se můžete těšit na Xindla X, Pokáče, Traktor, Katarínu Knechtovou a mnoho dalších. Více podrobnějších informací najdete na webu Šternberkého kopce: http://sternbersky-kopec.cz/

Budeme se moc těšit!

Vstupenky v předprodeji za 590,- na místě cena 690,-.

Vstupenky jsou k zakoupení také v síti Sms ticket: https://www.smsticket.cz/vstupenky/27257-sternbersky-kopec-2022

Děti do 6ti let včetně, mají vstup na festival zdarma.

HARMONOGRAM FESTIVALU
Začátek festivalu 14:00
Xindl X
Martin Harich
Doga
Atmo music
Katarína Knechtová
Pokáč
Traktor
Děda Mládek Illegal band
Konec festivalu 0:00


Návod na nákup vstupenek přes Gopay:
po vybrání vašich vybraných míst/lístků pokračujete tlačítkem koupit, kde v posledním kroku Vás to přesměruje na bránu GoPay. A zde jsou 2 možnosti, jak zaplatit vstupenky.
1) Výběrem vaší banky - jestli máte nainstalovanou aplikaci vaší banky, vyplní se vám příkaz, který uhradíte. (Pozor na KB - kdo nemá klíč, neuspěje. )
2) Platební údaje vám příjdou na e-mail - rozkliknete možnost "ostatní banky" a dole kliknete na "jiná banka" - příjdou vám platební podmínky do e-mailu nebo se Vám vygeneruje QR kód. Prosíme platbu učiňte ideálně ihned, nejpozději však do 3 pracovních dnů.

V případě, že Vám to i přesto nepůjde nebo budou nějaké komplikace, piště prosím na e-mail vstupenkyarks@gmail.com, kde vám obratem odepíšeme. Do e-mailu nezapomeňte napsat své telefonní číslo pro urychlení komunikace.

Cena vstupenek
590 Kč / os
Rezervujte si místo

Fotogalerie

Další akce

Podporujeme

Myslíme i na ostatní! Dlouhodobě podporujeme občanská sdružení, charitativní projekty a nadace. Zejména ty, které pomáhají dětem. Pokud vás zajímá více informací, kontaktujte nás na info@arks-plus.com .

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč